Жозе МОУРІНЬО: «У першому таймі мали вести 5:0»

Наставник «Манчестер Юнайтед» Жозе Моуріньо вважає, що його команда була покарана «Базелем» за безліч втрачених моментів у першому таймі.

У першому таймі матчу Ліги Чемпіонів у Швейцарії «червоні дияволи» не дозволили «Базелю» завдати жодного удару в площину воріт, хоча самі створили безліч моментів і двічі пробили в каркас воріт. Натомість у другому таймі «Базель» перехопив ініціативу, а на передостанній хвилині основного часу забив гол — 1:0. Моуріньо філософськи дивиться на результат і вважає, що його команда мала вирішувати долю матчу до перерви. «Ми програли, тому що в першому таймі мали вести 5:0, однак ми не змогли забити жодного голу, домінуючи над суперником. Протягом багатьох відрізків першого тайму здавалося, що не можна не виграти цей матч. Думаю, протягом більшої частини другого тайму ми відчували, що все нормально, і матч закінчиться 0:0, але їм вдався гол наприкінці. Несправедливо звинувачувати у пропущеному голі Блінда. Він провів дуже позитивний матч. Ми повинні звинувачувати кожного, хто був на полі, тому що ми мали багато моментів. Нам не потрібно вигравати заключний матч, нам навіть може не знадобитися нічиєї, однак, ясна річ, ми постараємося здобути перемогу», – сказав Моуріньо.