Вернидуб: Ми дозволяли супернику вільно приймати м'яч та міняти атаки

Головний тренер Зорі Юрій Вернідуб відповів на запитання журналістів після матчу Ліги Європи проти Естерсунду (0:2).

"Чи сильно засмутила команду сьогоднішня поразка? Будь-яка команда, яка програє, незадоволена. Вітаю Естерсунд з виходом у плей-офф. Команда заслужила цей результат поетапно. Провела досить хороші ігри в груповому етапі. Вони заслужили на це і досягли того результату, який потрібен. У нас є ще шанси: гра з Атлетиком, де вирішуватиметься, хто вийде з групи. Чи можливо з такою грою, як сьогодні, обіграти Атлетік? Не зрозумію, з якою грою? Так, ми почали погано у перші 15 хвилин. Потім була рівна гра майже без моментів. Так, був момент, і вони забили. Назвіть мені моменти в першому таймі, де вони могли забити? Була рівна гра. У другому таймі хотіли відігратися. З'явилися моменти. Не змогли їх реалізувати та пропустили другий м'яч. Програли. Це футбол. У будь-якому виді спорту є переможці та переможені. Гра сьогодні не була повністю провальною. Що сказав футболістам перед виходом на другий тайм? Тактику не змінювали. Єдине сказав, що треба додати в русі та агресії, тому що перші 15-20 хвилин не було тих агресивних дій у відборі, які були потрібні. Ми дозволяли супернику вільно приймати м'яч, міняти атаки. Не доопрацьовували у русі та відборі. Початок другого тайму був непоганий. Взяли м'яч під контроль, з'явилися моменти. Другий м'яч… Прикро пропускати такі м'ячі, коли футболіст проходить із центру поля, пробиває та забиває – це цілий ланцюг помилок центральної зони. Що робити з реалізацією? Працювати, працювати та ще раз працювати. Чи зміг Естерсунд здивувати? Не можу сказати, що здивував. Говорив учора на прес-конференції я, що Естерсунд – це не типова шведська команда. Наскільки я стежу за чемпіонатом Швеції, тут більше силовий футбол та довгі передачі. А ось «Естерсунд» намагається грати короткими та середніми передачами, контролювати м'яч. Дуже часто тренер змінює в ході гри тактичні схеми, за що йому великий плюс, як і всій команді", – цитує Вернідуба офіційний сайт Зорі.