Юрій Газзаєв: Програли закономірно

Головний тренер ярославського Шинника Юрій Газзаєв прокоментував виїзну поразку від владивостокської Луч-Енергії (1:2) у матчі 34-го туру чемпіонату Росії з футболу серед команд першого дивізіону.

Щодо моєї команди, то мені в першому таймі її гра сподобалася – у плані оборони, у плані виходу із захисту в атаку, і в плані створення моментів і в плані їх реалізації.

Забили ми цілком логічно та ще могли забити. Щодо другого тайму, то ми трохи відійшли назад, не квапили, дозволяли супернику робити вибір. А команда противника складається з умілих футболістів, які цим могли скористатися.

Я, звичайно, не вірю у випадковості, але, виходячи зі всього перерахованого вище, можу сказати, що програли закономірно. Але ще належить з'ясувати, чому одна частина була проведена на одному рівні, друга – на зовсім іншому. У цьому ми всередині команди розберемося, а поки що привітаю суперника, який виявив характер і волю, - наводить слова Газзаєва прес-служба Луча.