Леонід СЛУЦЬКИЙ: «Другий тайм - найякісніший у цій ЛЧ»

Наставник ЦСКА прокоментував матч проти "Вольфсбурга"

Головний тренер ЦСКА Леонід Слуцький після домашньої поразки від "Вольфсбурга" (0:2) у домашньому матчі 5-го туру групового турніру Ліги чемпіонів наголосив, що команда провела якісний другий тайм, незважаючи на два пропущені м'ячі. Нагадаємо також, що ця поразка позбавила ЦСКА шансів на вихід до плей-офф головного клубного турніру Європи. – Дуже образлива поразка, – сказав Слуцький. – У другому таймі мали дуже велику перевагу, мали моменти. Свої шанси не реалізували і за 0:0, і за 0:1. Напевно, найякісніший тайм у цій Лізі чемпіонів, як і перший із ПСВ. Але цього виявилося замало позитивного результату. – Що трапилося з Ігнашевичем, та як оціните дебют у Лізі чемпіонів Васіна? – Ігнашевич поскаржився на біль у литковому м'язі. Зрозуміло, що Васін потрапив у складну ситуацію, особливо за 0:1, коли пішли розриви і ми більше акцентували увагу на атаці. Але загалом – абсолютно нормально. – Чому так пізно випустили Панченка? – Кожен гравець виходить тоді, коли вважає за потрібне головний тренер. - У чому причина того, що ЦСКА вже три сезони поспіль не може вийти до плей-офф Ліги чемпіонів, хоча до того грав там двічі? - Напевно, просто в тому, що ми трохи недотягуємо до рівня плей-офф Ліги чемпіонів. Джерело - Спорт-Експрес в Росії