Хавбек Лейпцига дисквалифицирован на 3 матча за фол против Лама

Вчора Лейпциг на виїзді розгромно поступився Баварії з рахунком 0:3. З 30-ї хвилини гості були змушені грати у меншості.

Свою команду підвів хавбек Еміль Форсберг, який перервав найнебезпечнішу контратаку Баварії, грубо постелившись у підкат ззаду проти Філіпа Лама. За цей фол футболіст побачив перед собою червону картку. За свої дії Форсберг дискваліфікований на три найближчих матчі своєї команди. Таким чином, 25-річний швед не допоможе Лейпцигу у домашніх матчах проти Айнтрахта Ф, Хоффенхайма, а також виїзної гри з дортмундською Боруссією. Усі поєдинки відбудуться вже у 2017 році. Варто зазначити, що після матчу Форсберг вибачився перед капітаном Баварією, запевнивши, що його фол не був навмисним. У поточному сезоні Форсберг провів за Лейпциг 15 матчів у чемпіонаті Німеччини, відзначившись при цьому п'ятьма голами та дев'ятьма результативними передачами.