Чемпіонат Харківської області

У суботу 02.09.2017, коли весь Харків мешкав великим футболом, в області відбулися матчі чергового туру.

У суботу, коли весь Харків жив великим футболом, в області відбулися матчі чергового туру. В останній день трансферного вікна три команди скористалися можливістю посилити свої склади. Зміївці встигли повернути Вадима Зінов'єва, який вже грав у них, і заявити Дениса Ндукве, заповнивши таким чином втрати після численних переходів гравців в інші команди. Нагадаємо, 15 людей залишили лави ФК Зміїв у цей трансферний період.

Двох футболістів, які до цього ніде не грали, заявив Енергетик-Центренерго. У заявці ще одного Енергетика, солоніцевського, з'явилося ще два гравці – Богдан Воробйов та Олександр Олійник. Останнім клубом Олійника був харківський Геліос, у якому він провів сезон 2014/2015. Встиг засвітитися Олександр і в чемпіонаті Криму, де провів один матч у складі команди Океан (Керч), у зв'язку з чим не мав права грати у будь-яких змаганнях України до з'ясування обставин. І лише після особистих пояснень його було допущено до участі в обласних змаганнях.

З усіх названих команд, що посилилися в останній день трансферного вікна, лише ФК Зміїв зумів виграти. Героєм матчу проти Енергетика став Максим Давиденко, який ще недавно грав у Солоницівці, забив у ворота колишніх одноклубників три м'ячі. Очікувано перемогли лідери групи ФК Вовчанськ та ФК Люботін.

почесного президента Колоса Олега Гладких, який вкотре був вилучений за неадекватну реакцію на рішення арбітрів. Тільки-но відбувши триматчеву дискваліфікацію, Олег Васильович знову відзначився нестриманістю.

Аналогічна ситуація відбулася в матчі Колос Крсаноград – ФК Первомайський, який завершився бойовою нічиєю 3:3.Начальник красноградців Олександр Шатохін, який тільки відбув дисквалі , знову було видалено за неетичні висловлювання на адресу арбітра. Ще один неприємний інцидент стався на 85-й хвилині, коли вболівальник команди гостей проникнув у технічну зону красноградців. Арбітр матчу Денис Павлов змушений був зупинити гру. До речі, арбітр у цьому матчі призначив три пенальті.

Найбільший рахунок був зафіксований у Балаклії, де місцевий Цементник, який набрав обертів після зміни тренера, розгромив Кременець. Героями стали однофамільці Грачова. Але якщо балаклійський Олег Грачов став героєм зі знаком +, чотири рази вразивши ворота суперника, то ізюмський Анатолій Грачов став антигероєм, вже на 17-й хвилині заробивши червону картку та залишивши свої ворота беззахисними.