"Сандерленд" громить "Челсі"

Лондонський Челсі в рамках 13-го туру чемпіонату Англії на своєму полі поступився Сандерленду (0:3).

Гості перший свій м'яч забили під завісу першого тайму. На 45-й хвилині матчу Недум Онуоха прорвався по центру воріт, обігравши по ходу Обі Мікеля, Жозе Босінгву і Браніслава Івановича, і відправив м'яч у сітку Петра Чеха, що вийшов трохи з воріт.

Подвоїв свою перевагу Сандерленд у дебюті другої половини зустрічі. Асамоа Г'ян без проблем на 52-й хвилині матчу реалізував вихід віч-на-віч, який йому організували партнери по команді.

Точку у матчі Сандерленд поставив за 3 хвилини до закінчення поєдинку. Ешлі Коул пасом назад на Петра Чеха видав шикарний пас на Даніеля Велбека, який забивав уже у порожні ворота.

Зазначимо, що росіянин Юрій Жирков з'явився на футбольному полі з перших хвилин і відіграв 75 ​​хвилин, після чого його замінив Гаель Какут.

Лондонський Челсі на даний момент, маючи у своєму активі 28 очок, займає перший рядок турнірної таблиці. На два очки менше у лондонського Арсеналу, що йде другим. На три – у Манчестер Юнайтед, що йде третім. В активі Сандерленда 19 очок та шоста позиція.