"Реал" відвантажив "Аяксу" 4 м'ячі без відповіді.

Мадридський Реал здобув виїзну перемогу над Аяксом (4:0) у матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Всупереч усім очікуванням, Аякс не зміг чинити гідного опору Реалу, який без особливих зусиль набрав чергові три очки. Перший гол вершкові забили на 36-й хвилині: Озіл скинув м'яч на Бензема, який з лінії штрафного майданчика пробив точно у праву дев'ятку - 0:1. За хвилину до перерви Роналду зі штрафного вдарив прямо в стінку, м'яч, що відскочив, одразу відправив у правий кут воріт Стекеленбурга Арбелоа.

У другому таймі у складі Реала двічі відзначився Роналду (70, 79), який у першому випадку скористався пасом Ді Марії, а у другому – реалізував пенальті, призначений за фол проти Озіла.

Після п'яти турів ситуація у групі G виглядає так: 1. Реал - 13, 2. Мілан - 8, 3. Аякс - 4, 4. Осер - 3.