Аршавін допоміг "Арсеналу" обіграти "Астон Віллу"

Лондонський Арсенал у гостях обіграв Астон Віллу (4:2) у матчі 15-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Більшість першого тайму на полі можна було спостерігати рівну гру з невеликою перевагою гостей. Перший збій оборона Астон Вілли дала на 39-й хвилині, дозволивши завдати влучного удару в дальній кут Андрію Аршавіну – 0:1.

Вже в наступній атаці росіянин віддав ідеальний пас на Саміра Насрі, але той, обігравши голкіпера, не зміг потрапити до порожніх воріт. За хвилину до перерви Аршавін з кутового виконав навіс на Насрі, а той першим торканням переправив сферу у ворота – 0:2.

У другому таймі вілани спробували створити хоч щось небезпечне біля воріт суперника і свого домоглися. На 52-й хвилині Кіран Кларк на лінії штрафного майданчика прийняв м'яч на груди і класним ударом відправив його в сітку - 1:2.

Радість господарів була недовгою, за чотири хвилини каноніри знову подвоїли рахунок – відзначився Маруан Шамах. За двадцять хвилин до фінального свистка Кларк після влучного удару головою повернув інтригу, яка трималася до останніх секунд матчу. Обидві команди могли забити, але вже в черговий раз діставати м'яч із власної брами довелося Фріделю: Вілшер у доданий час відгукнувся на навіс Шмаха і поставив крапку в грі.

Після цієї перемоги Арсенал, набравши 29 очок, піднявся на перше місце, і протримається там як мінімум доти, доки свої матчі не зіграють МЮ та Челсі. Астон Вілла з 17 пунктами 13-та.