Мілан та Ювентус переможця не виявили

У рамках 25 туру італійської Серії А Мілан на своєму полі зіграв унічию з Ювентусом — 1:1.

Россонері відкрили рахунок уже на 14-й хвилині - Антоніо Ночеріно перехопив м'яч у центрі поля, пройшов до воріт і пробив по воротах з 25 метрів. Футбольний снаряд зрикошетив від Бонуччі та влетів у ворота.

На 26 хвилині Саллі Мунтарі забив ще один гол у ворота старої синьйори, але арбітр його не зарахував. М'яч після удару ганського футболіста Буффон упіймав, але вже за лінією воріт. Проте судді вважали, що взяття воріт не було.

Мінімальна перевага підопічних Массіміліано Алегрі протрималася до 83-ї хвилини — Сімоне Пепе прострілив з правого флангу, а Алессандро Матрі в дотик переправив м'яч у ворота.

За хвилину до кінця основного часу Ювентус залишився у меншості, після того, як Артуро Відаль грубо порушив правила на Марку ван Боммеле, але на підсумковому результаті це не вплинуло.

У турнірній таблиці Мілан залишився на першому місці (51 очка), а Ювентус – на другому (50 очок). Нагадаємо, що туринці мають гру в запасі.