Що сказав Кучук після дебюту у "Кубані"

Головний тренер Кубані Леонід Кучук дебютував у офіційному матчі з перемоги проти Волги (2:0).

У перші вісім хвилин ми пропустили три зустрічні атаки суперника, який створив напруження біля наших воріт. Після 20 хвилин ми заволоділи перевагою і центром поля і стали вигравати дуже багато єдиноборств і підбирань і проводити швидкі атаки. Це і зумовило результат сьогоднішнього матчу. Ми провели швидку атаку у першому таймі, після якої Арас Озбіліз забив перший гол, і у другому, коли Артур Тлісов подвоїв рахунок. Ці швидкі атаки і вирішили результат протистояння, – сказав Кучук.

Могла забити і Волга, і ми ще могли влучити у ворота, але, повторюю, були складні погодні умови, і велике значення тут мала випадковість.

Будь-яка гра, навіть контрольний матч на зборах, завжди дає привід для роздумів і, у будь-якому разі, мені щось подобалося, а щось подобалося. Вміння долати те, що в тебе не виходить, уміння перебудовувати свою гру – це клас команди.