"Шахтар", "Динамо" та арбітр Абдула: історія взаємовідносин

Анатолій Абдула призначений головним суддею майбутнього поєдинку 19-го туру Динамо – Шахтар востаннє обслуговував у чемпіонаті поєдинок біло-синіх та донецьких гірників 2 вересня 2012 року у Донецьку, де господарі перемогли з рахунком 3:1.

Звернімо увагу на те, за що ж виносив покарання у вигляді дев'яти жовтих карток харківський арбітр.

Динамо

- 36 хвилина. Браун Ідейє зупинив просування Ракицького, що змістився в центр поля з лівого флангу;

- 46 хвилина. Андрій Ярмоленко затримав руками біло-синіх Вілліана, що мчав до штрафного майданчика;

- 76 хвилина. Данило Сілва зупинив рукою м'яч у центрі поля;

- 84 хвилина. Денис Гармаш зніс Фернандіньо на половині поля Шахтаря;

- 85 хвилина. Мігел корпусом збив з ніг все того ж Фернандіньо;

- 90-а хвилина. Бетао на правому фланзі довго не давав гірникам ввести м'яч у гру;

Шахтар

- 52 хвилина. Мхітарян сфолив на Гармаші;

- 72 хвилина. Фернандіньо отримав гірчичник за те, що кілька разів виштовхнув зі стінки Олега Гусєва;

- 83 хвилина. Рац небезпечно зіграв проти Артема Мілевського.

Висновок: У першому таймі Абдула не поспішав виносити покарання, даючи грати, показавши необов'язкову жовту картку зовсім не захисникам і опорникам, а нападникові динамівців Брауну, який необережно сфолив на Ракицькому.

У другій половині гри, зважаючи на все, у міру того, як втомлювалися футболісти, всі їхні недбалі дії (гра рукою, затримка часу, виштовхування зі стінки, небезпечна гра) тут же помічалися арбітром у вигляді гірчичників, яких він виписав відразу шість в останні 20 хвилин зустрічі.

Висновок із цього напрошується сам собою. Абдула відчуває дух гри, даремно не ускладнює матч зайвими свистками, але дуже суворий до футболістів, які роблять не вимушені помилки.