Ротань прокоментував чутки про "договірняка"

Капітан Дніпра Руслан Ротань в інтерв'ю газеті Команда дав коментар щодо чуток про матч дніпрян із Волинню.

Нагадаємо, що Дніпро програвав після першого тайму 0:1, але після перерви лучан ніби підмінили. Дуже швидко господарі не лише рахунок зрівняли, а й довели справу до розгрому.

Після матчу пішли чутки про "договірника команд Коломойського", а самим перебігом подій зацікавилася ФФУ.

"Ми виходили на поле і робили свою справу. Віддавалися грі на двісті відсотків, а звідки виросли ноги цієї історії, я не знаю. Нехай усі з'ясовують дисциплінарні органи, але ми знаємо одне — Дніпро ніколи нікому не давав хабарів і їх не даватиме.

Я в цьому клубі вже понад 10 років, тому заявляю про це з повною відповідальністю. Перед самими собою ми завжди будемо чесні, а на чужий рот не накинеш хустку", - зазначив Ротань.

Залишається лише додати, що в перші 15 хвилин другого тайму (коли Дніпро зрівняв рахунок та вийшов уперед) гравці Волині виграли втричі менше єдиноборств (8 проти 25-ти) і втричі менше йшли у відбір м'яча (4 рази проти 11- ти) порівняно зі своїми аналогічними показниками за останні 15 хвилин першої половини.