"Ворскла" - "Іллічівець": АНОНС матчу

Субота, Полтава, стадіон Ворскла ім. Бутовського, 17:00, арбітр Юрій Мосейчук (Чернівці).

Пряма трансляція на Футбол 2.

Декілька днів тому ці ж команди зіграли між собою кубковий матч у Полтаві. Тоді вийшла справжня драма з 0:2 у першому таймі та камбеком господарів поля після перерви. У самій Ворсклі не приховували, що трохи недооцінили головного аутсайдера Прем'єр-ліги цього сезону, і мало не поплатилися за це.

Сьогодні Ворскла явно підійде до матчу серйозніше. Полтавці перебувають серед головних фаворитів у боротьбі за четверте місце, і в домашніх матчах із суперниками рівня Іллічівця мають претендувати на всі три очки.

Чекати на велику кількість змін порівняно з матчем у середу не варто. Цілком імовірно, що сьогодні з перших хвилин вийде той склад, що грав проти Іллічівця в другій половині, коли полтавці переламали хід зустрічі і досягли прийнятного результату.

У Іллічівця традиційно ситуація зі складом не найкраща. Команді в оптимальному складі не завжди вистачає виконавців, що вже говорити про ситуацію з низкою втрат. У матчі Кубка все ще не зміг зіграти Яворський, а Аксьонов, як потім виявилося, сховав свою травму. Можливо, сьогодні до центру оборони повернеться Яворський, один із лідерів нинішнього складу маріупольців.

Ворскла (орієнтовний склад): Богуш - Сапай, Даллку, Є.Ткачук, Скляр - Чеснаков, Дедечко - Громов, Баранник, Турсунов - Ковпак

Іллічівець (орієнтовний склад): Гальчук – Бутко, Яворський, Даценко, Цюпа – Оберемко, Мішнєв – Гринь, Тотовицький, Шевчук – Кулач

Травмовані: Пердута - Чурко, Аксьонов, Мандзюк

Дискваліфіковані: ні

Історія протистояння
Усього зіграно 32 матчі: +12=3-17 44:45

На полі Ворскли: +8=2-6 23:17

Останній матч на полі Ворскли (10.08.2013): Ворскла – Іллічівець – 1:0 (Громов, 80).

Поточна домашня гольова серія Ворскли у зустрічах з Іллічівцем триває 12 ігор – 22 м'ячі.

Поточна домашня безнічийна серія Ворскли у зустрічах із Іллічівцем триває 10 ігор: +7=0-3 19:10.

Серед гравців, що діють, найкращий голеадор зустрічей – Йован Маркоскі (6 голів).

Цікаві факти

Поточна у чемпіонатах безвиграшна серія Іллічівця триває 9 ігор: +0=2-7 7:20.

Безпрограшна у чемпіонатах серія Ворскли триває 7 ігор: +3=4-0 10:4.

Поточна в чемпіонатах безголева серія Іллічівця триває 277 хвилин.

Йован Маркоскі може забити 20-й гол у чемпіонатах.

Микола Павлов раніше очолював Ворсклу у 132 матчах чемпіонату: +45=40-47 153:147.

90-й матч у чемпіонатах проводить арбітр Юрій Мосейчук.

Баланс 8 ігор Ворскли при суддівстві Юрія Мосейчука: +0=2-6 4:14

Баланс 10 ігор Іллічівця за суддівства Юрія Мосейчука: +1=3-6 8:20