Нойєр посварився з хлопчиком, який подає м'ячі (ВІДЕО)

Найкращий воротар чемпіонату світу-2014 та здобувач Золотого м'яча Мануель Нойєр може бути покараний за жест на адресу хлопчика, який подавав м'ячі під час матчу 15-го туру чемпіонату Німеччини Аугсбург – Баварія (0:4).

Під завісу першого тайму матчу, який було зіграно минулої суботи, Нойєр наполегливо просив хлопчика, який подавав м'ячі, бути більш спритним. На той момент рахунок у грі не було відкрито.

Коли той все ж таки кинув снаряд голкіперу Баварії та збірної Німеччини, Мануель замахнувся в його бік, ніби маючи намір послати м'яч у зворотному напрямку.

За цей інцидент титулований воротар може бути підданий дисциплінарним санкціям.

Нагадаємо, що Баварія здобула у матчі з Аугсбургом велику перемогу, забивши 4 м'ячі після перерви. Дублем відзначився голландський вінгер червоних Арьєн Роббен, визнаний учора найкращим спортсменом країни за підсумками 2014 року.

Чинні чемпіони Німеччини встановили клубний рекорд, пропустивши лише 3 голи у 16 ​​стартових турах національної першості. У 13 матчах бундесліги-2014/15 Нойєр відстояв на нуль. Мануель претендує на Золотий м'яч-2014 поряд з Кріштіану Роналду та Ліонелем Мессі.

У 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Баварія зіграє з донецьким Шахтарем.