Ліга чемпіонів. Барселона 3:0 Баварія (Огляд матчу-відео)

Барселона розгромила Баварію в першому півфінальний матч Ліги чемпіонів На стадіоні Камп Ноу в перший півфінальний матч Ліги чемпіонів Барселона зі рахунком 3:0 розгромила Баварію Каталонці відкрили счёт на 77 -й хвилині: Дані Алвес перехопив м'яч на правий фланг і віддав пас на Ліонеля Мессі, а аргентинець з лінії штрафного лівого пробив у ближній кут — Мануель Нойер виручити команду не зміг. Три хвилини спустя Мессі оформив дубль: Іван Ракітич віддав пас на ход аргентинцю, Ліонель обіграв Боатенга і з кількох метрів підсів м'яч над плечем Нойера. Окончальний результат вже в компенсований час встановив Неймар, який реалізував вихід один на один. Відповідний матч між Баварією та Барселоною відбудеться на стадіоні Альянц-Арена в Мюнхене 12 травня, початок о 21:45 мск. Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. 1-й матч Барселона (Барселона, Іспанія) – Баварія (Мюнхен, Німеччина) – 3:0 Голи: Мессі, 77 (1:0); Мессі, 80 (2:0); Неймар, 90+4 (3:0). Предупреждения: Алвес, 46; Піке, 66; Неймар, 69 – Алонсо, 35; Бенатія, 52; Бернат, 56.