Англійська Прем'єр Ліга. Арсенал 0:1 Суонсі (Огляд матчу-відео)

Арсенал програв Суонсі Сіті і не сумел догнати Манчестер Сіті Арсенал програв Суонсі Сіті в матчі 36-го тура англійської Прем'єр-ліги. Встреча пройшла в Лондоні на стадіоні Емірейтс — Ешбертон Гроув і завершилася зі счётом 0:1. У першому таймі Арсенал володів значною територіальною перевагою, але майже не створював моментів у вороті Суонсі Сіті. Після переривання «Арсеналу», за рахунок короткого відрізка в середині тайму, був володар ініціативи та створював моменти у вороті лебедей, але на 86-й хвилині Бафетімбі Гоміс пробив голову у кут вороту після навісу з флангу, а Давид Оспіна вивів м’яч уже із-за лінії. ворот. Після 36 турів чемпіона Англії Арсенал займає третє місце в турнірній таблиці, ім'я в активі 70 очок, що на три менше, ніж у другого другого Манчестер Сіті. При цьому у канонів є матч у запасі. Суонсі, який набрав 56 балів, знаходиться на восьмому строчку. Англія - ​​Прем'єр-ліга. 36-й тур Арсенал (Лондон) – Суонсі Сіті (Суонсі) – 0:1 Голи: Гоміс, 85 (0:1). Предупреждения: нет – Шелви, 38.