Суперкубок УЕФА. Барселона - Севилья (Обзор матча)

"Барселона" обіграла "Севілью" з рахунком 5:4 у матчі за Суперкубок УЄФА

"Барселона" у додатковий час перемогла "Севілью" у матчі за Суперкубок УЄФА. Зустріч проходила у Тбілісі на стадіоні "Динамо-Арена - Борис Пайчадзе" і завершилася з рахунком 5:4. У дебюті гри Енер Банега відкрив рахунок. На 15-й хвилині Ліонель Мессі двома прямими ударами зі штрафних вивів «Барселону» вперед. Наприкінці першого тайму Рафінья забив третій м'яч у ворота Севільї. На 52-й хвилині Луїс Суарес довів перевагу каталонців до трьох м'ячів. Наприкінці години гри Хосе Антоніо Рейєс відіграв один гол. На 72-й хвилині Кевін Гамейро реалізував пенальті та скоротив відставання до мінімуму. Через дев'ять хвилин Євген Коноплянка зрівняв рахунок, забивши перший м'яч у «Севільї». Перемогу «Барселоні» приніс точний удар Педро на 115-й хвилині: гравець синьо-гранатових першим встиг до м'яча, який відскочив від воротаря «Севільї», і відправив його під поперечину. Суперкубок УЄФА. Фінал Барселона (Барселона, Іспанія) – Севілья (Севілья, Іспанія) – 5:4 (дв) Голи: Банега, 3 (0:1); Мессі, 7 (1:1); Мессі, 15 (2:1); Рафінья, 44 (3:1); Суарес, 52 (4:1); Рейєс, 57 (4:2); Гамейро, 72 (4:3, пін); Коноплянка, 81 (4:4); Родрігес, 115 (5:4). Попередження: Матіє, 71; Родрігес, 94; Бускетс, 117; Алвес, 120 - Крихов'як, 14; Коке, 88; Банега, 90+2; Іммобіле, 92; Крон-Делі, 120.