Голкіпер збірної Норвегії погрожував журналістам

Агресивна поведінка голкіпера збірної Норвегії Руне Ярстейна після домашнього відбіркового поєдинку чемпіонату світу-2014 проти Словенії (2:1) стала приводом для бурхливого обговорення в норвезьких ЗМІ, інформує AP.

Страж воріт пішов з післяматчевого інтерв'ю каналу TV2, у гніві шпурнувши на землю свою гарнітуру після того, як репортер поставив йому питання про допущену ним під час зустрічі помилку, що призвела до гола у ворота скандинавів.

Після того, як Ярстейн залишав готель в Осло, де жила під час збору норвезька національна команда, він погрожував вдарити фотографа, який зробив кілька його фотографій. Зазначимо, що у грі зі Словенією норвежці перемогли з рахунком 2:1, вирвавши перемогу вже на четвертій доданій до другого тайму хвилині завдяки реалізованому Йону Арне Рійсі пенальті.