Луческу: Могли забивати Проходжу і п'ять, і шість м'ячів

Динамо забило супернику три голи.

Головний тренер Динамо Мірча Луческу прокоментував перемогу над проходять 3:0 у матчі 17-го туру Favbet Ліги.

Кияни тричі забили аутсайдеру чемпіонату у другому таймі, завдяки чому знову збільшили відрив від Шахтаря до чотирьох очок.

Передусім слід зазначити, що завдяки супернику ми не могли довго розкрити його оборону - Мінай дуже організовано грав, футболісти цієї команди чудово страхували один одного, обороняючись великою кількістю. Наш суперник ні на що не сподівався в атаці. Вперше вони перейшли половину поля, якщо не помиляюся, лише на 40-й хвилині матчу, - сказав Луческу.

Ми знали, як грати проти такого суперника, але у першому таймі діяли дуже повільно. Суперник читав усі наші комбінації, тож ми так мало створили моментів у першому таймі. Якби нам удалося забити, все пішло б інакше. Саме це й сталося у другому таймі. Як тільки ми відкрили рахунок, суперник розкрився, а нам одразу стало легше грати, створювати та забивати.

У першому таймі нам також не вистачало індивідуальних дій: треба було частіше брати гру на себе, йти у обіграш. У перерві я трохи посварив команду, і в другому таймі наша гра змінилася, пішла за нашим сценарієм. Ми могли забивати п'ять і шість м'ячів. Задоволений результатом, він дає позитивні емоції під час підготовки до наступного матчу.

Василь Кобін? Те, що він змінив сім футболістів порівняно з попереднім матчем, і те, як він побудував сьогодні гру в обороні, говорить про те, що він має своє я і своє бачення гри. У першому таймі він досяг чого хотів. Впевнений, що Кобін зростатиме як тренер.

Також Луческу розповів про кадрові проблеми Динамо напередодні матчу Ліги Європи проти Вільярреала.

Попов у цьому матчі точно не зіграє, щодо Циганкова поки що не ясно, чекаємо на інформацію від лікарів. Це надзвичайно важливий футболіст для нашої команди. Дуже хотів би, щоб він зіграв у четвер.

У наступному турі Favbet Ліги Динамо зіграє із Зорею 14 березня. У четвер, 11 березня, біло-сині у Києві зіграють із Вільярреалом у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.