Понтус Вернблум: «Не знаю, як ми змогли відігратися»

Півзахисник ЦСКА Понтус Вернблум визнав, що його команда провалила старт матчу групового турніру Ліги чемпіонів проти "Байєра" (2:2).

При цьому швед підкреслив, що не варто вважати армійців героями через підсумкову нічию. - Ми страшенно погано розпочали матч, - сказав Вернблум. - Два голи пропустили за 15 хвилин... Як так? А потім рахунок раптом став 2:2. Не знаю, як ми змогли, але ж змогли! А у другому таймі додали і навіть могли забити третій гол. Ніча – гарний результат за такого початку. Але вдома потрібно зіграти краще. - Що подумали після 0:2? - Не зрозумів, як так вийшло. - У результаті ви герої? - Ні, що ви. Ми ж жахливо розпочали матч, і лише потім виправились. – УЄФА визнав Акінфєєва гравцем матчу. Згодні? – Ні, найкращий – я. - Ви серйозно? - Ну так (усміхається). – А Акінфєєв? - Дуже хороший воротар, класний, який часто робить фантастичні сейви! Джерело - Спорт-Експрес в Росії