Еден АЗАР: «Могли забити Лестерові і більше»

Коли Еден Азар відправив м'яч у ворота Лестера, перегравши Каспера Шмейхеля, рахунок на табло став точніше відображати співвідношення сил на полі в першому таймі.

Хоча гості, діючі чемпіони АПЛ, стали грати впевненіше і наполегливіше на початку другого тайму, вони таки пропустили третій гол і програли з великим рахунком. Оборона «Челсі» не дала «Лестеру» жодної можливості пробити в ворота воріт за 90 хвилин матчу, і як каже Азар, це стало запорукою успіху і дозволило добре грати в атаці. Він охарактеризував цю гру як найкращий виступ у сезоні на даний момент. «Ми всі задоволені, особливо першим таймом, – каже він. - Ми багато пресингували, створювали моменти. Ми забили три м'ячі, а могли б забити більше, але після матчів збірних завжди добре повернутися на «Брідж» та виграти на очах уболівальників. Це був добрий день для «Челсі». "Як і в матчі з "Халлом", коли ти не пропускаєш, ти знаєш, що перемогти легше", - каже Азар. "Коли впевнено граєш в обороні, впевненість у команді зростає, і забивати набагато простіше". Після того, як бельгієць забив у суботу, на його рахунку лише на один м'яч менше, ніж за весь минулий чемпіонат, і він каже, що забиті м'ячі ще будуть; принаймні схема 3–4–3, яку зараз використовує тренер, передбачає, що йому меншою мірою доводиться тепер забезпечувати широту атаки на флангах, оскільки цю роль виконують вінг-беки. «Забивати завжди приємно, – каже він. — Я нападник, тож намагаюся забивати в кожному матчі, і я впевнений у собі. Я забив два голи за збірну і один цими вихідними, сподіваюся, я ще заб'ю в наступному матчі». «Я граю ближче до центру, ми так само граємо у збірній. Щодо нападників, то у нас більше свободи, і навіть коли ми втрачаємо м'яч, якщо ми пресингуємо, то відбираємо його назад, і для «Челсі» ця схема хороша». "Ми знаємо, чого хоче тренер, і я думаю, ми можемо грати краще, але нам треба працювати на тренуваннях, і ми цим і займемося". Коли Азар забив у матчі з «Лестером» у суботу, він склав руки у формі літери W, присвятивши перемогу Вілліану, раніше так само зробив Дієго Коста. «У Вілліана померла мама, і він поїхав до Бразилії. Зараз у нього складний період життя, але ми всі його підтримуємо, ми з ним». Джерело - ФК Челсі