Маркус ВАЙНЦИРЛЬ: «Гамбург переміг Шальке заслужено»

Головний тренер "Шальке" Маркус Вайнцирль прокоментував поразку від "Гамбурга" у матчі Бундесліги (1:2).

Перемога «Гамбурга» заслужена. Ми загалом і в цілому грали не найкращим чином. Попереду ми погано контролювали м'яч. У першому таймі ми не дуже добре розіграли дві контратаки. У випадку обох пропущених голів ми пропустили деталі. У разі першого голу ми дозволили Миколі Мюллеру вільно пробігти. До того, як рахунок став 2:0, думаю, ми хотіли надто багато. Доніс Авдійяй забив дуже гарний гол. На жаль, у результаті нам не вдалося зрівняти рахунок. Ми самі винні у поразці, адже ми не змогли показати свою найкращу гру. На жаль, нам знову довелося грати без низки важливих футболістів. Є речі, на які я як тренер не можу вплинути. До таких речей належать травми гравців. І я не з тих людей, які скаржаться на обставини. Декілька гравців відсутні, і ми маємо знайти інші рішення. Я радий, що зараз настане різдвяна перерва, під час якої ми всі зможемо зарядитися енергією та розпочати новий рік із подвоєною енергією. Звичайно, ми хотіли б підійти до нього на найкращій позиції. Після поганого старту у нас був добрий період, у ході якого ми хотіли виправити становище. Нам це вдалося. Теоретично у нас ще є всі шанси досягти поставленої перед початком сезону мети. Для цього нам знадобиться багато перемог у другому колі», – наголосив Вайнцирль.