Конте: Челсі було дуже непросто здійснити камбек проти Вотфорда

Наставник Челсі Антоніо Конте прокоментував перемогу над Уотфордом (4:2) у 9-му турі АПЛ.

"Челсі почав гру добре, забив гол. Однак наприкінці першого тайму ми пропустили від Вотфорда і це трохи надломило наш дух. Ми трохи втратили впевненість у собі. На початку другого тайму ми пропустили вдруге. Уотфорд сильна команда і зараз перебуває у добрій формі. Вони це доводять своїм становищем у таблиці. Тому здійснити камбек проти такого колективу дуже непросто. Крім того, для Челсі це була третя гра за 7 днів. Однак моя команда продемонструвала велику волю до перемоги, сильний дух та змогла перевернути ситуацію на нашу користь. Мої заміни відіграли вирішальну роль? Я проаналізував ситуацію, відчув, що необхідно зробити певні зміни та випустити конкретних футболістів. У результаті це принесло нам користь. Хоча інколи заміни не працюють. Я задоволений фізичною формою своїх гравців, адже грати кожні 3 дні нелегко. Футболісти Челсі демонструють достатній запас сил, і я дуже радий, адже у нас не так багато часу на підготовку між матчами. Ми маємо певні проблеми зі складом, адже Бакайоко та Давид Луїс грали з невеликими пошкодженнями. Канте, Дрінквотер і Мозес ще лікуються. Потрібен час, щоб вони повернулися", – зазначив Конте.