Хосеп ГВАРДИОЛА: «Мы боялись Манчестер Юнайтед»

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола поділився емоціями від матчу 12-го туру Прем'єр-ліги, в якому його команда обіграла Манчестер Юнайтед (3:1).

«Ми заслужили на перемогу. У першому таймі трохи побоювалися, але м'яч втрачати не хотіли. Зрештою атакувати самі не особливо хотіли, а суперник грамотно оборонявся. У другій половині зустрічі гра стала більш відкритою, тому ми знайшли більше простору. Команда показала добрий футбол проти суперника топ-рівня. Чому боялися? Хотіли порадувати вболівальників та розуміли, наскільки важливим є цей матч. Гол Серхіо Агуеро у другому таймі дуже нам допоміг. «Манчестер Юнайтед» має блискучий склад, необов'язково давати їм багато шансів, щоб вони нас покарали. Шанси на титул? Наразі листопад, ми ще навіть не закінчили перше коло. У футболі багато може статися. Ми багато забиваємо, створюємо гольові можливості. Важливо, щоби гравці повернулися здоровими після міжнародної паузи», - сказав Гвардіола. Зазначимо, що після 12-го туру "Манчестер Сіті" одноосібно очолює турнірну таблицю чемпіонату Англії.