МИХАЙЛЕНКО: Сподіваємось, що до наступної гри Супряга буде готовий

Головний тренер Дніпра-1 – про перемогу над Олімпіком.

Головний тренер Дніпра-1 Дмитро Михайленко прокоментував перемогу над Олімпіком 3:1 у матчі 24-го туру УПЛ.

Відчуття хороші, передусім від результату. Є задоволення у цьому компоненті. Не скажу, що на 100% ми задоволені змістом гри, але позитивні емоції в будь-якому випадку. Потрібно віддавати належне тому, що це перший матч після тривалого простою. Вимагати від хлопців досконалості зараз надто передчасно. Ми готові прогресувати далі.

Ми виходили із настроєм грати агресивно, створювати моменти. Але ми граємо проти живих людей. Хотів би сказати кілька компліментів Олімпіку. Це команда, що грає, видно почерк, думка. Вони намагаються грати у футбол. Можливо, вони в оптимальних кондиціях, але у перші хвилини діяли активно, агресивно. Був небезпечний момент, де нас врятував воротар. Потім гра вирівнялася, ми більше створювали моментів.

Перший гол у нас був дуже якісним, почали від воротаря. Забили добрий м'яч, були добрі атаки. Були можливості і в другому таймі, може, не вистачило холоднокровності. Судити глядачам, але мені здається, що ми почали діяти інтенсивніше в атаці. Але хочеться менше дозволяти супернику біля наших воріт.

П'ять замін? В умовах короткострокової підготовки це дуже важлива зміна, необхідний захід. Тепер можна керувати темпом, можна міняти гравців атаки. Якщо команда пресингує, намагається чинити тиск на захисників суперника, то це серйозна зброя. За рахунку 1:0 наша подвійна заміна була дуже важливою.

Щодо Супряги, то сподіваємося, що до наступної гри він буде готовий. Має невеликі проблеми зі спиною. На цю гру він міг бути готовим, але вирішили не ризикувати здоров'ям футболіста. З наступного тижня він почне тренуватися у загальній групі, – сказав Михайленко.