Михайличенко: Ми не зіграли у той футбол, який намічали

Кияни суттєво посилили своє становище у боротьбі за місце у Лізі чемпіонів.

Головний тренер Динамо Олексій Михайличенко підбив підсумки матчу 29-го туру Favbet Ліги з Шахтарем — 2:3. Коуч киян підкреслив, що у діях його підопічних були хвилювання за результат.

Для нас була дуже важлива ця гра не лише в плані протистояння Динамо та Шахтаря, а й у плані набору очок. Тому то тиск, і те хвилювання за результат було набагато легше грати розкутими. Перший тайм у нас абсолютно не вийшов, ми не зіграли у той футбол, який намічали. Було хвилювання за результат, і ми пропустили два м'ячі, — заявив Михайличенко на післяматчевій прес-конференції.

Я постарався заспокоїти їх у перерві. Була напруга, вона літала в повітрі. Для нас зараз важливим є кожне очко, особливо у грі з принциповим суперником, який може дозволити собі варіювати склад. Тому я хотів заспокоїти гравців і щоб вони почали грати в те, що вміють. І щоб вони не переживали за той рахунок, який був на той момент. Якщо за 45 хвилин можна пропустити два м'ячі, то також за 45 хвилин можна забити два м'ячі. В принципі, так воно і сталося. Шкода, що ми не втримали рахунок. Але навіть за 2:2 ми намагалися грати в атаку. Ми дуже посилили своє становище, але ще є три гри, в яких все залежатиме від нас. Після матчу і я, і Ігор Михайлович сказали футболістам, що треба забути цю гру та готуватися до фіналу Кубка України. Потрібно перетравлювати все та починати готуватися до наступного матчу.

Цитаїшвілі? Він був серед тих гравців, котрі вже набігалися. При цьому з того боку вийшов Тайсон — у Шахтаря могло бути більше гостроти. А Караваєв в обороні може зіграти продуктивніше. Шабанов пропускав через дискваліфікацію, Миколенко має шанс, що він відновиться до фіналу Кубка. За Поповом точно сказати не можу, але теж ці шанси досить великі.

Динамо програло восьмого разу за сезон і у другому турі поспіль — у команди Олексія Михайличенка 55 очок в активі та друга позиція. У разі успіху Десни та Зорі у завтрашніх матчах УПЛ, Динамо може опуститися на четверту позицію.

У наступному турі кияни 12 липня зіграють із Олександрією. Перед цим 8 липня Динамо проведе фінальний матч у Кубку України з Ворсклою.