Олександрія - Динамо - 1:2. Післяматчева прес-конференція Луческу: Пізніше я хочу переглянути гол, який анулювали

У неділю, 4 квітня, у матчі 20-го туру чемпіонату України київське Динамо на виїзді обіграло Олександрію - 2:1. До вашої уваги післяматчева прес-конференція головних тренерів команд.

Мірча ЛУЧЕСКУ, головний тренер Динамо:

— Складна гра зі складним суперником на дуже складному полі. Я впевнений, що багато команд тут втрачатимуть очки, тому що особливо в домашніх матчах Олександрія дуже добре, агресивно грає. Це фізично сильна команда, що грає довгими передачами.

Ми вступали у боротьбу. Я просив хлопців не поступатися єдиноборствами. Ми знали, як Олександрія гратиме. Я вітаю своїх хлопців із цією перемогою. Ми забили два голи, могли забити ще, особливо у першому таймі.

Ми домінували упродовж гри. Але ми грали проти дуже непростого, сильного суперника. Я хочу переглянути гол, який анулювали після перегляду VAR. Але це буде пізніше.

Володимир ШАРАН, головний тренер Олександрії:

— Сьогодні ми хотіли відібрати очки у Динамо, але так вийшло, що ми, на жаль, пропустили на останніх хвилинах гол.

Ми дуже вдячні хлопцям за те, що вони вийшли сьогодні дуже зарядженими, налаштованими на суперника та хотіли відібрати очки. Але, на жаль, так склалась гра, що ми пропустили цей безглуздий гол. Дуже прикро, прикро, але життя продовжується. Працюватимемо далі і брати очки в інших іграх.