Слуцький: Муса загубився у першому таймі

Наставник ЦСКА Леонід Слуцький поділився враженнями після товариського матчу із донецьким Шахтарем (2:2).

Гра вийшла дуже корисною. Спаринг з таким суперником завжди дуже серйозний і допомагає зрозуміти багато речей про себе. Видно, що і де треба підправляти. Цілком задоволеним ніколи не буваєш, але сьогодні фрагментами виходило непогано — особливо на початку другого тайму і потім до того, як почалися заміни.

На початку матчу ми ніяк не могли побудувати правильні взаємодії між лініями. Особливо великими були розриви між обороною та півзахистом. Крім того, вистачало простих втрат. Думаю, це пояснюється тим, що ми вперше цього року грали з по-справжньому серйозним суперником, перейти на його рівень швидкостей.

Впевнений, що на матч із "Реалом" усі спочатку вийдуть максимально мобілізованими, що дозволить уникнути провального дебюту — усі розуміють, що з мадридцями його буде достатньо для визначення загального результату гри.

Так, казав, що за деякими потрібно подивитися персонально, і це був не тільки Думб'я, а й Муса, якого ми до цього часто використовували як центрфорварда та переводили з краю на край. Сьогодні він спочатку загубився і майже вся перерва була присвячена саме йому, але це, як ви бачили, допомогло і в другому таймі Муса діяв уже зовсім по-іншому. Що ж до Думб'ї. то я, якщо чесно, чекав на гірше. Він витримав весь матч на потрібному рівні рухової активності, не вистачало хіба що свіжості, але її важко було чекати сьогодні.

Помилки у захисті були, але їхня природа зрозуміла і пов'язана саме з деякими взаємодіями. Сьогодні ми намагалися грати з "Шахтарем" і моделювати поєдинок з "Реалом", хоча це дві зовсім різні команди за стилем гри. Але в будь-якому випадку спаринг вийшов дуже корисним у всіх відношеннях. Я задоволений окремими гравцями, тим, що в плані руху у нас жодних проблем не було до кінця і тим, що ми провели багато хороших атак і вдало виходили з-під пресингу. Водночас вистачає і їжі для роздумів, — наводить слова тренера СПОРТ-ЕКСПРЕС.