ДЕ БРЮЙНЕ: У півфіналі буде важко, але й ПСЖ був непростим

Чвертьфінали Ліги чемпіонів УЄФА у вівторок подарували одразу двох героїв, які забили вирішальні голи наприкінці, і обидва цілком заслуговують на похвалу на свою адресу.

Навряд чи хтось сумнівається в таланті Кріштіану Роналду, а ось те, що робить Кевін де Брюйне для «Манчестер Сіті», часто залишається непоміченим. Навряд чи ви знайдете в соцмережах фотографію бельгійця, який демонструє в нижній білизні накачаний прес, зате він, як Роналду, може вирішити долю поєдинку. На 76-й хвилині матчу з "Парі Сен-Жермен" він так і зробив. В ході атаки, що тривала, де Брюйне прийняв м'яч за межами штрафного майданчика і пробив під праву штангу. Цей гол приніс "Сіті" перемогу над "ПСЖ" за сумою двох зустрічей з рахунком 3:2, і "міщани" вперше пробилися до півфіналу Ліги чемпіонів. «Прекрасне почуття, – заявив де Брюйне. - Потрібно було задати м'ячеві потрібний напрямок, оскільки я бачив, що кілька суперників готові кинутися під удар. Я пробив, і м'яч, на превелике щастя, влетів у сітку». Де Брюйне так часто забиває за «Сіті», що справа тут безперечно не тільки в удачі. Захисник Бакарі Санья в інтерв'ю UEFA.com заявив: «Сьогодні він знову продемонстрував свою майстерність. Він робить це з того часу, як опинився в нашій команді». Голкіпер Джо Харт додав: «Майстерність виграє турніри. Сьогодні у складах обох команд було достатньо майстрів. На щастя, наш бельгійський майстер вирішив усе на нашу користь». Де Брюйне – не настільки харизматичний гравець, одна присутність якого на полі дає команді психологічну перевагу. Його не можна порівняти з Роналду чи Златаном Ібрагімовичем, із чиїми небезпечними ударами у вівторок увечері кілька разів справлявся Харт. Натомість де Брюйне може опинитися у потрібний час у потрібному місці та створити гол буквально з нічого. Він невтомно переміщається полем і за свої рухи вже не раз удостоювався порівнянь із кращими танцюристами сучасності. У лютому бельгієць отримав травму та вибув з ладу на два місяці. За великим рахунком, саме тоді «Сіті» і втратив реальні шанси на чемпіонство. «Кевін має дуже важливу якість. Він вкрай небезпечний у штрафного майданчика суперника, оскільки йому не потрібно багато простору, щоб завдати прицільного удару», - каже Мануель Пеллегріні, який минулого літа наполіг на купівлі півзахисника у «Вольфсбурга» за 74 мільйони євро. Після невдалого періоду в «Челсі» транзитом через бундеслігу де Брюйне таки зумів проявити себе в Англії. Тепер хавбек може готуватись до півфіналу Ліги чемпіонів. Звичайно, він мріяв би зустрітися зі своїм колишнім клубом "Вольфсбургом", але тут постарався Роналду. «Тепер ми у півфіналі, і може статися все, що завгодно, – сказав бельгієць. – Знаємо, що буде тяжко, але й «ПСЖ» не був легким суперником. З нетерпінням чекаємо на наступні матчі і готові до бою». Джерело - УЄФА