Юрген КЛОПП: «Не одразу повірив, що ми забили четвертий гол»

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп на післяматчевій прес-конференції підбив підсумки матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи проти дортмундської «Боруссії».

Поступаючись під час матчу з рахунком 1:3, «червоні» на останніх хвилинах вирвали перемогу 4:3 і вийшли до півфіналу турніру. «У футболі та в житті бувають такі моменти, коли потрібно показати характер. Звичайно, щоб повернутися в гру з таким сильним опонентом, не обійтися без долі успіху. Але я думаю, що всі, хто був частиною цієї гри, хто бачив цю гру, скажуть, що це було заслужено. Ми мали моменти, але забити четвертий гол було дивно. Пройшло досить багато часу, перш ніж я повірив, що м'яч опинився у сітці. Гравці зробили це, причому це була не та команда, яка грала у Стамбулі. Я – футбольний фан, і я бачив гру 2005-го і, повірте, у перерві тоді я і не думав про те, що «Ліверпуль» може відігратися. Я лише сказав їм, що це можливо. Але набагато легше сказати, аніж зробити. Вони показали, що мають потенціал, і я по-справжньому щасливий. Дайте нам час, щоб зіграти півфінал проти, мабуть, дуже сильної команди. Усі можливі суперники дуже сильні, не треба порівнювати їх із «Боруссією». Те, що трапилося сьогодні, чудово саме по собі», – зазначив Клопп. Джерело - ФК Ліверпуль