Сантуш: Наступний матч стане для нас фіналом

Головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш усвідомлює, що португальці, в активі яких дві нічиї, зобов'язані обігравати збірну Угорщини. Про це він сказав після гри з Австрією (0:0).

"У нас важкий період, але ми не можемо дозволити собі журитися, - каже Сантуш в інтерв'ю прес-службі УЄФА. - Нам належить зіграти фінал 22 червня. Ми будемо фокусуватися на цьому і думати про позитив. Не можна думати про невикористані моменти, про те, пощастило нам чи ні – це футбол, наступний матч стане для нас фіналом. Все складно. Якщо дивитися на сьогоднішню гру, у перші 10 хвилин команди придивлялися одна до одної. Я думав, Австрія більше атакуватиме, але вони натомість зробили ставку суто на швидкі контратаки. Ми почали захоплювати контроль за грою, а австрійцям доводилося терпіти. Це відрізнялося від того, що ми бачили у грі з Ісландією. У перерві я сказав, що граємо ми непогано, але все ж таки на початку другого тайму в грі з'явилося більше балансу. Ми знову створили багато моментів, знову потрапили до штанги, але на цьому все. Статистика – це ніщо. Чесно це було чи нечесно – нікому не цікаво. На відміну від гри з Ісландія, ми не пропустили і не забили. Вони мали моменти, але ззаду ми зіграли чітко. Мене не здивувала їхня організованість, але я думав, що вони спробують трохи більше потримати м'яч. У результаті ми дозволили їм провести мало атак, тому що у них, прошу не забувати, добрі футболісти. Щоб по-справжньому відчути гру нам не вистачає ще одного матчу. Цей матч був позитивним, але у наступній грі треба перемагати, і тоді команда зросте. Угорщина буде мотивована, у них чудові шанси на вихід із групи”.