Марсело та Бензема приступили до інтенсивних тренувань

Нагадаємо, Марсело отримав травму у матчі своєї команди проти Вільярреала (1:1) у рамках 5-го туру Ла Ліги.

Тоді бразилець був змушений залишити поле наприкінці першого тайму, поступившись місцем Даніелю Карвахалю. Бензема, у свою чергу, травмувався у недавньому матчі Вершкових проти Ейбара (1:1). Француз вийшов на поле у ​​стартовому складі, проте після перерви його замінили через проблеми з коліном. Як повідомляє іспанська Marca, сьогодні Марсело та Бензема провели інтенсивне тренування. Очікується, що найближчим часом обидва футболісти повністю відновляться від своїх ушкоджень. У поточному сезоні 28-річний Марсело провів за Реал 6 матчів у всіх турнірах, тоді як його французький ровесник зіграв 8 матчів та забив 2 голи.