Дербі Каунті вибив Манчестер Юнайтед із Кубка англійської ліги

У поєдинку 3-го раунду Кубка англійської ліги "Манчестер Юнайтед" приймав на своєму полі "Дербі Каунті". Зустріч проходила на стадіоні «Олд Траффорд» та завершилася перемогою гостей у серії післяматчевих пенальті – 2:2 (8:7 за пенальті).

У складі манкуніанців голи забили Хуан Мата та Маруан Феллайні, який відзначився на п'ятій компенсованій хвилині другого тайму. За гостей відзначилися Гаррі Вілсон та Джек Мерріот. З 67-ї хвилини «Манчестер Юнайтед» грав удесятьох після того, як червону картку отримав голкіпер Серхіо Ромеро. У серії післяматчевих 11-метрових вирішальний промах зробив захисник Філ Джонс. Таким чином, "Дербі Каунті" вийшов у наступний раунд турніру, а "Манчестер Юнайтед" свою участь у Кубку англійської ліги завершив. "Манчестер Юнайтед" – "Дербі Каунті" – 2:2 Голи: 1:0 - 3 Мата, 1:1 - 59 Вілсон, 1:2 - 85 Мерріотт, 2:2 - 90 Феллайні. "Манчестер Юнайтед" - Ромеро, Байї, Янг, Діогу Далот, Джонс, Еррера (Феллайні, 63), Матіч, Лінгард (Фред, 63), Мата (Грант, 70), Марсьяль, Лукаку. "Дербі Каунті" - Карсон, Кіо, Форсіт, Богл (Уїздом, 87), Томорі, Брайсон, Джонсон, Маунт, Вілсон, Ньюджент (Мерріотт, 79), Беннетт (Йозефзон, 77). Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 6:6 7:6, 7:7, 7:8. Попередження: Беннетт (25), Форсіт (48), Лінгард (54), Матіч (90). Вилучення: Ромеро (67).