Шахтар забиває Динамо чотири м'ячі, але вилітає з Кубка.

У Білорусі відбулися півфінальні матчі у відповідь Кубка країни з футболу.

У Білорусі відбулися півфінальні матчі у відповідь Кубка країни з футболу. Солігорський Шахтар вдруге протягом тижня обіграв чинного чемпіона Білорусі брестське Динамо. Щоправда, якщо перемога, здобута кілька днів тому у Бресті у матчі Вищої ліги, повністю задовольнила Юрія Вернидуба та його підопічних, то сьогоднішніх чотирьох м'ячів, забитих у ворота Динамо, виявилося замало для виходу у фінал.

Брестська команда , нагадаємо, перемогла у першому матчі 2:0 і у грі у відповідь йшла на перерву, маючи перевагу у два м'ячі. Здавалося б, інтрига померла, але Шахтар видав ударний відрізок у середині другого тайму, чотири рази вразивши ворота суперника. Поставити фінальну точку команді Юрія Вернідуба не вдалося - 4:2 на користь Шахтаря, але у фінал виходить Динамо.