Дортмунд обіграє суперника Шахтаря, продовжуючи гонитву за Баварією

Першого гола довелося чекати 32 хвилини.

Без звичного блиску та не демонструючи атакуючого футболу дортмундська Боруссія здобула чергову перемогу, обігравши в гостях Вольфсбург – 2:0.

Враження від побаченого можна описати одним словом – нудно. Після феєрії, влаштованої тижнем раніше в Рурському дербі, підопічні Люсьєна Фавра не були схожі на себе, вичавивши максимум чи не з усіх своїх вилазок до воріт суперника. Втім, і Вольфсбург у першому таймі був підстати - надто обережно і абсолютно беззубо в атаці. штрафний, своєчасним пасом саме в цю зону, наступним прострілом і точним ударом Геррейру. Міг забивати і Холанд, але жодною результативною дією в цьому матчі норвежець так себе і не виявив. Вовки стрепенулися в другій половині, хвилин на 25 притиснувши свого суперника на його половині поля. Дортмунд у цьому ігровому відрізку, здається, взагалі не думав про контрігру, а Холанд не міг зачепитися за м'яч. Ключовим, мабуть, став вихід на поле Санчо. Він і став співавтором другого голу. Англієць підхопив м'яч у центрі поля, здорово пішов від Штеффена, який намагався сфолити, а потім віддав під удар Хакімі, який набіг праворуч.

0:2 - занадто велика фора для матчу з Дортмундом. До того ж, на 82-й хвилині арбітр, звернувшись до відеоперегляду, вилучив із поля Клауса, залишивши Вольфсбург у меншості.

2019-20, Чемпіонат Німеччини. 2-е коло. 27-й тур.

Вольфсбург - Боруссія Д 0:2 0:1
Голи: Геррейру, 32 0 : 1; Хакімі, 78 0 : 2 Вольфсбург : Кастельс; Брукс Дж.; Мбабу; Понграчіч; Русійон Клаус, 64 до 82; Арнольд; Штеффен; Шлагер; Мехмеді Віктор Ж., 85; Гінчек Брекало, 64; Вегорст
Боруссія Д: Бюрки; Хуммельс Джан, 46; Аканджі; Геррейру Шмельцер, 83; Хакімі; Азар Т.; Піщек; Ділейні Балерді, 83; Дауд; Брандт Санчо, 65; Холанд Е.
Попередження: Гінчек, 61; Арнольд, 86; Шлагер, 92 - Ділейні, 56; Азар Т., 74
Видалення: Клаус, 82