Дніпро-1 – Олімпік. Прогноз та анонс на матч чемпіонату України

Хто краще готовий до відновлення чемпіонату?

У суботу, 30 травня, свій перший матч після карантину проведуть Дніпро-1 та Олімпік. Команди вирішують діаметрально протилежні турнірні завдання.

Гості борються за збереження місця в еліті, доки донеччани займають передостанню сходинку та мають 5 очок переваги над Карпатами, що йдуть останніми. Господарі поля хочуть вже цього року стартувати в єврокубках, вони розташувалися на потрібному сьомому рядку, на відстані трьох балів від найближчого переслідувача - Маріуполя. Розглянемо, в якому стані підходять обидві команди до звітного поєдинку після тривалої перерви.

Команда Дмитра Михайленка, як і всі клуби Прем'єр-ліги, під час вимушеної перерви тренувалися дистанційно. Після пом'якшення карантинних заходів тренерський штаб провів міні-збір, щоб відновити кондиції гравців. Звичайно, зараз команда не перебуває в оптимальній формі, але в такому стані перебувають усі клуби. також безпосередніх конкурентів маріупольців 2:0. Один матч дніпряни зіграли внічию з Карпатами 1:1 та програли Шахтарю 1:4. Таким чином, з 15 можливих очок вони набрали 10. Чи збережуть такий впевнений хід підопічні Дмитра Михайленка - покажуть найближчі матчі. Владислава Супряги та Сергія Булеці на наступний сезон. Враховуючи європейські амбіції клубу, збереження провідних футболістів у складі стане добрим сигналом. Навесні роззабивався головний бомбардир команди Супряга, він у п'яти весняних матчах забив 6 голів, тоді як за 18 поєдинків осінньої частини чемпіонату - всього 2. . Спочатку олімпійці обіграли ковалевський Колос 2:1, а ось у спарингу проти Динамо поступилися 0:2. На тренуваннях донецька команда відшліфовувала гру в обороні та швидкий перехід у контратаки. Навесні Олімпік невдало провів свої матчі, програвши поспіль чотири поєдинки із загальним рахунком 1:5.

Такі результати підштовхнули керівництво до радикальних дій, і незабаром Вісенте Гомеса на тренерському містку замінив пожежник Ігор Климовський. Під його керівництвом команда встигла зіграти один поєдинок проти Ворскли, який завершився внічию 1:1.

У першій частині чемпіонату суперники зіграли між собою два матчі: у Дніпрі перемогу святкували спортклубівці 2:0, а у Києві Олімпік узяв реванш 3:2, програючи в ході зустрічі.

Фаворитом майбутнього поєдинку є господарі поля, але свої корективи можуть внести вимушену тривалу перерву у чемпіонаті та відсутність підтримки на трибунах. Втім, ці умови однакові для всіх команд.

Орієнтовні склади:

Дніпро-1: Юрчук – Адамюк, Лопиренок, Логінов, Польовий, Когут, Ді Франко, Вакулко, Коркішко, Булеця , Супряга.

Олімпік: Кічак – Лебеденко, Литвин, Гришко, Ксьонз, Цимбалюк, Тейшейра, Кравчук, Політило, Кравченко, Шахаб.