Безумство: Шахтар на рівному місці втратив топ-захисника, горів 0:2, але забив чотири Бресту і ледь не вийшов у фінал Кубка

У середу в Солігорську стався суперфутбол, ви точно шкодуватимете, що це не побачили.

На матч-відповідь півфіналу Кубка до Шахтаря Брест приїхав з перевагою у два голи. Гірників же підбадьорювала суботня перемога 2:0 на Брестському у чемпіонаті.

Але продовжити переможний настрій у Кубку у команди Юрія Вернідуба вийшло не одразу. Вже на 3 хвилині все пішло не так. На рівному місці в центрі поля Сергій Політевич підвернув ногу і залишив поле. Далі справи пішли ще гірше. На 20-й хвилині Олександр Гутор, який здорово тягнув кілька днів тому в Бресті, помилився на виході після подачі Юзепчука – і Динамо вийшло вперед. основного захисника та горів 0:4 у серії. Здавалося, що після першого тайму інтрига у протистоянні закінчилася. Але друга половина почалася бадьоро – команди відразу ж обмінялися небезпечними моментами. На 54-й хвилині Сергій Ковальчук зняв із гри Артема Мілевського та освіжив атаку Євгеном Шевченком. Але потім про це тренер сильно пошкодував. Через кілька хвилин після відходу Мілі Шахтар забив. Нікола Антич обігрався з Віталієм Лісаковичем і кинув м'яч точно в голову Івановичу. Серб кивком переправив снаряд у ворота Сергія Ігнатовича. І понеслося. Наступний же рух у штрафному майданчику гостей закінчився голом Лісаковича, після сейву Ігнатовича. Пенальті зібрався бити Юрій Кендиш, але зухвалий Лисакович відібрав м'яч і оформив дубль. Потім за голову хапатися тренерський штаб брестчан змусив Дмитро Підстрелов, який після удару головою Дарко Бодула чудово зіграв на добиванні. Менше 20 хвилин знадобилося Шахті, щоб накидати чотири м'ячі та перевернути все у протистоянні.

Солігорськ із ще більшим ентузіазмом атакував, а Ковальчук екстрено рятувався замінами. Прибрав Шевченка, який побігав менше півгодини, – замість поставив досвідченішого Сергія Кривця. І кинув в атаку замість Дениса Лаптєва мобільнішого Всеволода Садовського.

Нервів матчу додав і арбітр, який приплюсував аж 7 хвилин до основного часу. На полі все кипіло – Савицький та Кендиш ледь не побилися. Але до вилучень справа дійшла. Шахтар намагався забити п'ятий, але так і не зміг.

Динамо все-таки зробило крок у фінал завдяки гостьовим м'ячам. Щоправда, зараз настрій у місті над Бугом такий собі: Динамо програє третій матч поспіль.