Символічна збірна 28-го туру УПЛ

Кращі гравці минулого туру за версією Sport.ua.

Sport.ua представляє символічну збірну 28-го туру УПЛ.

воротар:

Євген Гальчук Маріуполь. У першому таймі матчу проти Дніпра-1 Маріуполь серйозно перевершував суперника. Але все змінилося після 65-ї хвилини, коли за фол останньої надії було вилучено Муравського. Гальчук пенальті не взяв, але останнім часом кілька разів серйозно врятував свою команду, чим допоміг Маріуполю здобути перемогу з рахунком 2:1.

захисники:

Володимир Адамюк Дніпро-1. Незважаючи на те, що Адамюк грав на позиції правого захисника, він, мабуть, був найактивнішим гравцем Дніпра-1 в атаці. І віддавав передачі, і бив сам... Щоб відзначитись результативними діями, гравцеві не вистачило всієї частки удачі.

Йоель Абу-Ханна Зоря. Зіграти на нуль із Шахтарем, хоч і цілком невмотивованим, не так вже й просто. Але Зорі вдалося взяти важливе очко не в останню чергу завдяки впевненій грі центрального захисника.

Андрій Гітченко Десна. Захисник чернігівського клубу відправив на совість весь матч з Динамо і наприкінці зустрічі був щедро винагороджений долею. Вже в доданий арбітром час Гітченко вдався класний удар головою, м'яч по дузі перелетів Бущана і опинився в сітці, а Десна отримала можливість відсвяткувати перемогу з рахунком 3:2.

Джойським Дава Маріуполь. 24-річний камерунський футболіст продовжує покращувати свою гру. Так, само собою, Дава не ідеальний і теж припускається помилок, але завжди грає з бажанням і б'ється до останнього. До видалення Муравського у Дніпра-1 був лише один момент, що заслуговує на увагу.

півзахисники:

Єгор Картушов. Десна. Провів хороший матч проти Динамо, забивши гол на 12-й хвилині зустрічі, чим допоміг своїй команді виграти з рахунком 3:2.

Владислав Кочергін Зоря. Дуже намагався загострювати гру в поєдинку з Шахтарем, відзначився кількома небезпечними ударами та передачами, загалом зіграв дуже гідно.

Євген Смирний Колос. Провів якісний матч із Олександрією, де відзначився результативною передачею на Лисенка, забив переможний гол.

Євген Коноплянка Шахтар. Вийшовши у стартовому складі гірників, Коноплянка був дуже активним та корисним для своєї команди. Коноплянка і бив сам, і роздавав передачі, але Шахтар так і не зміг вразити ворота Зорі.

нападники:

Олексій Кащук Маріуполь. Відзначився переможним голом у ворота Дніпра-1, забивши дальнім ударом. Звісно, ​​є чимало запитань і до голкіпера Дніпра-1 Юрчука, але таки переможний удар КАЩУК вдався на славу.

Володимир Лисенко Колос. Досвідчений 32-річний Лисенко ніколи не відрізнявся надвисокою результативністю, але в матчі з Олександрією він відзначився найважливішим дублем, який приніс його команді перемогу з рахунком 2:1. До речі, для того, щоб забити два м'ячі, Лисенку знадобилося лише 9 хвилин. /p>