ОФІЦІЙНО. Яворський та Фомін залишили Маріуполь

У клубі почалося чищення.

31-річний захисник Маріуполя Сергій Яворський та 34-річний нападник Руслан Фомін стали вільними агентами. Контракт футболістів із клубом завершився і сторони ухвалили рішення не продовжувати угоди.

Яворський дебютував за азовців 19 липня 2007 року і з перервами виступав до серпня 2020 року. Загалом Сергій провів у Маріуполі 10 сезонів, зіграв 228 матчів і забив 8 голів.

Фомін виступав у Маріуполі з 2011 року з перервами та загалом провів 7 сезонів. У 105 матчах у елітному дивізіоні забив 25 м'ячів.

Минулий сезон 2019/20 Маріуполь завершив на восьмому рядку в турнірній таблиці УПЛ, завдяки чому грав у плей-офф за путівку до Ліги Європи. Команді Бабіча вдалося дістатися фіналу, але у вирішальному матчі Маріуполь програв Колосу 0:1.

Нагадаємо, раніше Маріуполь залишив головний тренер Олександр Бабич.