Інтер у гостях обіграв Аталанту та фінішував другим

Бергамаско завершили сезон на третьому місці.

Аталанта не зуміла встановити досягнення, забивши 100 голів за сезон у Серії А. Команда зупинилася на позначці 98 м'ячів. Крім того, бергамаско прогавили шанс фінішувати на другому місці.

У заключному поєдинку Аталанта вдома поступилася Інтеру. Долю матчу було вирішено у перші 20 хвилин. Вже на 1-й хвилині після розіграшу кутового Янг ​​навісив у штрафний майданчик, де Д'Амброзіо виграв повітря і головою відправив м'яч у сітку.

А на 20-й хвилині відзначився вже сам Ешлі. Він отримав пас від Гальярдіні і завдав обвідного удару - м'яч влетів у ворота впритул зі штангою. 0: 2, і, в принципі, у Бергамаско не було шансів. Три удари в площину за 90 хвилин - незвично мало для результативної команди Серії А! Зазначимо, що на 61-й хвилині на поле вийшов Руслан Малиновський, але нічим особливим не відзначився.

У підсумку Інтер набрав 82 очки і завершив чемпіонат на другому місці. 5 серпня команда зіграє з Хетафе у рамках Ліги Європи. Аталанта, як і Лаціо, набрала 78 очок, але за додатковими показниками стала третьою у турнірній таблиці. 12 серпня бергамаско зустрінуться у матчі Ліги чемпіонів із ПСЖ.