Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 1/4 фіналу Ліги Європи.

Інтер: Самір Ханданович - Алессандро Бастоні, Стефан де Врей, Дієго Годін, Ешлі Янг, Данило Д'Амброзіо - Роберто Гальярдіні, Марсело Брозович, Ніколо Барелла - Ромелу Лукаку, Лаутаро Мартінес.
Запасні: Даніеле Паделлі, Мілан Шкріньяр, Крістіано Бірагі, Андреа Раноккія, Люсьєн Агум, Борха Валеро, Антоніо Кандрєва, Крістіан Еріксен, Віктор Мозес, Стефано Сенсі, Себастьяно Еспозіто, Алексіс Санчес.

Байєр: Лукаш Градецький - Едмон Тапсоба, Жонатан Та, Дейлі Сінкгравен - Ларс Бендер, Ексекіель Паласіос, Юліан Баумгартлінгер, Керем Демірбай, Кай Хаверц - Кевін Фолланд, Мусса Діабі.
Запасні: Ніклас Ломб, Рамазан Озкан, Александар Драгович, Венделл, Свен Бендер, Мітчелл-Елія Вайзер, Надім Амірі, Карім Беларабі, Флоріан Вірц, Лукас Аларіо, Леон Бейлі.

Стадіон: Еспріт-Арена Дюссельдорф, Німеччина.

Арбітр: Карлос Дель Серро Гранде Мадрид, Іспанія.

15 хв. ГОООООООЛ! Лукаку бив із меж штрафного майданчика - в захисника. Але м'яч відскочив до Берелли, який із півкола штрафного вирізав у дальній кут!

12 хв. Дуже обережні обидві команди, які великими силами грають в обороні.

9 хв. Гра проходить у середині поля.

6 хв. Д'Амброзіо небезпечно прострілив праворуч, але захисник вибив м'яч в аут.

4 хв. Інтер почав активніше, Байєр намагається просто потримати м'яч.

1 хв. МАТЧ розпочався з хвилини мовчання на згадку про жертв коронавірусу. Номінальні господарі - у синьо-чорних футболках та чорних трусах, гості - у червоному.

У понеділок, 10 серпня, відбудеться зустріч 1/4 фіналу Ліги Європи, в якій зійдуться міланський Інтер та леверкузенський Байєр. Поєдинок пройде в Дюссельдорфі на полі стадіону Еспріт-Арена, початок о 22:00 за київським часом.

Матч певною мірою стане історичним. Після спалаху пандемії коронавірусу формат єврокубків змінився. Тепер усі чвертьфінали пройдуть на нейтральному полі та складатимуться з однієї зустрічі. Перший півфіналіст цього експериментального розіграшу визначиться у протистоянні італійського Інтера та німецького Байєра.

Наш сайт проведе текстову трансляцію поєдинку Інтер-Байєр.