Динамо перемагає АЗ і виходить у плей-офф відбору Ліги чемпіонів: дивитись голи

Точку в матчі було поставлено на 86-й хвилині.

Динамо виходило на вирішальний матч із АЗ Алкмаар із величезними проблемами у захисті. Мірча Луческу спробував вирішити питання щодо оборони за рахунок поєднання Караваєв-Міколенко-Забарний-Кенджера зліва направо. У першому таймі виходило далеко не все - суддя Грінфельд посадив Буяльського та Жерсона на картки, але потім змінив гнів на милість, коли не став давати пенальті за контакт Сидорчука з Вейндалом і скасував гол АЗ, оскільки м'яч встиг залишити межі поля. А найгостріший момент тайму все ж таки залишився за киянами - Буяльський після передачі Кенджери праворуч бив по центру впритул, але м'яч зустрів голову Влаара.

Після перерви Динамо швидко відкрило рахунок. Буяльський не виключився з боротьби у штрафного майданчика АЗ, відібрав м'яч, міг бити ліворуч сам, але відпасував у центр на Жерсона. Родрігес прийняв передачу і другим торканням потужно увігнав під поперечину. 1:0 на 49-й хвилині.

Луческу не став відводити команду назад і постійно кричав гравцям Не бійтеся!, щоб вони йшли забивати другий м'яч. Два чудові моменти були втрачені у Супряги, коли він прорвався до воріт а-ля Блохін, а потім замикав передачу Піни зліва. АЗ намагався якось загострити в атаці після виходу Ідріссі, але оборона Динамо працювала без особливих збоїв.

Точка у матчі була поставлена ​​на 86-й хвилині. Жерсон пройшов правим флангом і підключив Кенджеру. Воротар Бізот невдало зіграв після подачі поляка і підкоригував політ м'яча прямо на голову Шапаренка. Той легко послав м'яч у порожні ворота – 2:0! Буквально тут же АЗ мав шанс повернути інтригу після двох поспіль перекладин, але було ясно, що команда Луческу свого не проґавить.

Динамо перемагає голландців і тепер виходить у плей-офф кваліфікації ЛЧ. Хто буде суперником далі - Гент чи Рапід - дізнаємось найближчим часом.

2020-21, Ліга Чемпіонів. Кваліфікація. Кваліфікаційний 3-й раунд.
Динамо - АЗ 2:0 0:0
Голи: Родрігес Ж., 49 1 : 0; Шапаренка, 86 2 : 0
Динамо: Бущан; Миколенко; Кенджера; Караваєв; Забарний; Де Піна; Буяльський Андріївський, 79; Сидорчук; Шапаренко Леднєв, 90; Родрігес Ж.; Подружжя Вербич, 74
АЗ: Бізот; Влаар Сугавара, 79; Вейндал; Коопмейнерс; Стенгс; Свенссон Ю.; Мідтше Дрейф, 66; Класи; Гудмундссон А. Ідрісі, 58; Де Віт Д.; Боадю
Попередження: Буяльський, 15; Родрігес Ж., 19; Кенджера, 85 - Стенгс, 33; Класи, 83; Ідрісі, 85