Шахтар – Олександрія – 1:1. Після матчу

Каштру: Живемо у дуже дивному світі. Все непросто.

Учора в рамках 10-го туру чемпіонату України донецький Шахтар у номінально домашньому матчі зіграв унічию з Олександрією - 1:1. Поєдинок проходив у Києві.

Луїш Каштру, головний тренер Шахтаря:

Коли відбулося вилучення, нам потрібно було дещо трохи поміняти. Ситуація була несподіваною - початок матчу, і ніхто не розминався. Потрібно було дати час гравцям розігрітися перед виходом на поле, бо у нас і так уже повно травм. За такої погоди не хотілося випускати холодного футболіста — дали йому розім'ятися.

На жаль, не змогли перемогти попри все те, що намагалися робити у команді. Аналізувати суддівство не в моїх звичках, я не робитиму цього. Пані арбітр ухвалила рішення, що це вилучення. Скажу, що я бачив і відчув: Мораєс послизнувся, це не було спеціально. Думаю, це видно. Те, як він послизнувся і врізався у суперника, було несподіваним для самого гравця. Арбітр ухвалив рішення про видалення. Воно сталося дуже рано. В нас і так було стільки проблем до гри. На жаль, не змогли перемогти, а це була наша мета.

Всі футболісти, яких не було сьогодні, або травмовані, або на карантині. У нас 9–10 гравців, які не можуть бути з нами чи через хворобу, чи через травму, чи через карантин. Це світ, де ми живемо сьогодні. Багато складнощів для тренерів. Намагаємося приймати найкращі рішення, але є дуже складні та комплексні моменти. На жаль, зараз живемо у дуже дивному світі. Все непросто.

Володимир Шаран, головний тренер Олександрії:

Думаю, матч сподобався вболівальникам, адже до останньої хвилини і одна, і друга команда хотіли виграти. І навіть незважаючи на те, що наш суперник уже з 31-ї хвилини залишився у меншості, Шахтар є Шахтарем. Ця команда грає лише на перемогу.

Ми залишилися задоволені першим таймом: діяли організовано та правильно, тому не дозволили гірникам створити практично жодного моменту. А після перерви біля нашої брами господарі вже мали багато можливостей. Потрібно розібрати та переглянути ці моменти, адже ми багато помилялися під час розіграшу м'яча поблизу власного штрафного майданчика. Шахтар проводив хороші контратаки, але й ми могли забити, коли Третьяков влучив у перекладину. Такі моменти слід реалізовувати.

Зауважу, що всі хлопці дуже хотіли грати лише на перемогу, і у перерві мені довелося їх навіть стримувати, просити, щоб виконували встановлення тренера.