Зміна тренера не допомогла: Зоря у Запоріжжі знищила Львів Безсмертного

Луганці продовжили переможну серію в чемпіонаті до семи матчів поспіль.

Матч 17-го туру української Прем'єр-ліги між Зорею та Львовом спочатку був позбавлений інтриги. Команда Віктора Скрипника підійшла до нього з рекордною серією із шести перемог поспіль, а львів'яни та до звільнення Віталія Шумського не хапали зірок з неба хоча загалом показували непоганий футбол, а після зміни наставника стало очевидно, що відвезти очки із Запоріжжя шансів майже немає. /p>

Поки невідомо, чи встиг вивчити Анатолій Безсмертний імена та прізвища всіх своїх футболістів, але підготувати їх до першого поєдинку йому однозначно не вдалося. Результат зустрічі був вирішений наперед ще до середини першого тайму. Луганчанам знадобилося лише 16 хвилин після стартового свистка, щоб довести рахунок до розгромного.

У першому таймі форварди Олександр Гладкий та Аллах'яр Сайядманеш записали на свій рахунок по дублю, після чого, зробивши гру, отримали відпочинок, а замість них вийшли Артем Громов та Шахаб Захеді. Зважаючи на те, що останній є віце-лідером бомбардирських перегонів чемпіонату, була велика ймовірність, що голкіперу львів'ян Оресту Костік ще доведеться виймати м'яч із сітки воріт.

Як не дивно, більше голів уболівальники Славутич-Арени не побачили. На початку другого тайму активніше почали грати підопічні Безсмертного. Можливо, це пов'язано з тим, що луганці вирішили трохи віддати ініціативу супернику, оскільки на тижні витратили сили на кубковий матч з Верес 2:1. Але все ж таки більше шансів було у команди Скрипника забивати ще як мінімум один м'яч, ніж у Львова на гол престижу.

У складі гостей найпомітнішим на полі був бразилець Альваро, який багато переміщався, діяв нестандартно та намагався створити хоч якісь моменти. Після його відходу з поля футбол у виконанні Львова став зовсім нудним.

Львів зазнав третьої поразки поспіль і закріпився на останньому місці турнірної таблиці Прем'єр-ліги, а луганці продовжили переможну серію в чемпіонаті до семи матчів поспіль.

Цікаво, що матч першого кола у Львові теж завершився перемогою луганчан із розгромним рахунком 5:0, і тоді також усі м'ячі були забиті у першому таймі. Але навряд чи те, що цього разу львів'яни пропустили на один м'яч менше, свідчить про позитивну динаміку. Нині саме вони – головні претенденти на виліт до Першої ліги.