Ніколи не говорю про суддів, але сьогодні я злий. Зідан підійшов до арбітра після матчу із Севільєю

Зізу недостатньо.

Головний тренер мадридського Реала Зінедін Зідан поспілкувався з арбітром матчу Ла Ліги з Севільєю 2: 2. Після фінального свистка французький наставник разом із хавбеком меренг Тоні Кроос підійшов до Хуана Мартінеса Мунуєри, щоб розпитати про його рішення.

Нагадаємо, суддівська бригада вдалася до допомоги VAR у другому таймі та скасувала пенальті у ворота Севільї. Натомість арбітр призначив 11-метровий у рамку Куртуа, оскільки на початку атаки господарів захисник Реала Едер Мілітао зіграв рукою. Цитують Зідана іспанські ЗМІ.

Я нічого не розумію. Якщо в Мілітао було зафіксовано гру рукою, то і в Севільї був аналогічний момент. Мене не переконали аргументи арбітра. Ніколи не говорю про суддів, але сьогодні я злий. ВАС? Я довіряю футболу. Я говорю про те, що було два епізоди з потраплянням м'яча в руку, але пенальті призначили до наших воріт. Арбітр повинен пояснити мені правила гри рукою і все. Тим не менш, ми задоволені грою – другий тайм був видовищним. ми заслужили на перемогу. битимемося до кінця.

Матеріал використаний:Джерело:Marca