ТМ. Іспанія – Португалія 0:0. До чемпіонату Європи не готові

Особливо це стосується португальців.

Перший тайм сьогоднішнього спарингу хочеться взяти та стерти з пам'яті. Такого блідого, слабкого, а часом і безглуздого футболу у виконанні топ-збірних не було вже давно.

Іспанія прагнула контролювати м'яч, але її вінгери не могли обіграти один в один, а хавбека на чолі з Алькантарою підходили поперек-назад замість загострень. Як підсумок – єдиний гострий момент за 45 хвилин створив Мората, який знайшов передачею Феррана Торреса, і лише той схибив.

У Португалії не було й цього. Фелікс і Жота влаштували якісь хованки, Ренату Санчо колекціонував втрати, а до Роналда м'яч просто не доходив.

Лише після перерви глядачі, які зібралися на Ванда Метрополітен, побачили якусь подобу осмисленої гри. Насамперед, про Іспанію, яка за другі 45 хвилин придумала 3-4 потенційно гольові атаки - втім, не доведено до логічного завершення її форвардами. Мората мав три спроби, але так і не влучив у ворота з меж штрафного майданчика, а для Пабло Сарабія нездійсненною виявилася місія вразити у порожні ворота з 10 метрів.

Португалія відповіла на це єдиним гольовим шансом - Діогу Жота замикав навіс від Роналду, але м'яч зачепив Лапорта і пішов на кутовий. Кріштіану в тому епізоді зробив все ідеально.

Напевно, Іспанія награла на 1:0, але Луїс Енріке 75 хвилин промаринував на лавці найкращого бомбардира-іспанця Приклади Жерара Морено, а без нього умільця зробити вирішальний на дотик не знайшлося. Важливе відкриття перед Євро до речі.

Щодо Португалії, то їй потрібно терміново додавати і щось міняти. Сьогодні вона виглядала навіть гірше, ніж у Києві, коли програла нашим 1:2.