Україна програла Австрії та фінішувала на третьому місці групи С

Синьо-жовті можуть вийти у плей-офф лише через рейтинг третіх місць.

В останньому матчі групового етапу Євро-2020 збірна України мінімально поступилася Австрії з рахунком 0:1. Поєдинок проходив у Бухаресті.

Єдиний м'яч зустрічі був забитий на 21-й хвилині. Після подачі Давида Алаби з кутового м'яч головою у сітку воріт Бущана надіслав Крістоф Баумгартнер.

У першому таймі Австрія володіла ігровою перевагою, а активізувалася команда Андрія Шевченка лише у другій половині, але синьо-жовтим так і не вдалося зрівняти рахунок.

Україну влаштовувала нічия для того, щоб вийти у плей-офф з другого місця, проте після поразки національна команда фінішувала на третій сходинці. Групу С виграли Нідерланди, остання позиція Північної Македонії.

Підопічні Шевченка все ще можуть вийти в стадію плей-офф, якщо їм вдасться опинитися в четвірці найкращих команд, які посіли треті місця у своїх квартетах. Поки що перше місце там займає Швейцарія із чотирма очками.