Італія у серії пенальті перемогла Англію та стала чемпіоном Європи

Доннарумма став героєм серії пенальті.

У Лондоні на Вемблі відбувся фінал Євро-2020. У вирішальному матчі континентальної першості зустрілися Італія та Англія.

Команда Гарета Саутгейта вийшла вперед уже на 2-й хвилині зустрічі після влучного удару Люка Шоу. Захисник став автором найшвидшого голу у фіналах чемпіонатів Європи.

Італія відігралася в середині другого тайму зусиллями Леонардо Бонуччі. Зазначимо, що захисник – рекордсмен Скуадри Адзурри за кількістю матчів на чемпіонатах Європи.

У додатковий час команди голів не забивали. Переможець Євро-2020 визначився у серії післяматчевих пенальті.

Італія стала чемпіоном Європи вдруге в історії. Раніше Скуадра Адзурра вигравала турнір у 1968 році. Для Англії це був перший фінал континентальної першості в історії.

Нагадаємо, що збірна України залишила Євро-2020 на стадії 1/4 фіналу. Команда Андрія Шевченка розгромно поступилася Англії 0:4.