"Зеніт" зміцнив свої позиції за рахунок "Аланії"

Пітерський Зеніт розгромив владикавказьку Аланію (3:0) у домашньому матчі 26-го туру російської Прем'єр-ліги.

Пітерці активно розпочали матч, але до певного часу гравцям гостей вдавалося успішно оборонятися. Перший небезпечний момент виник на 20-й хвилині та одразу втілився у забитий гол. Зеніт заробив небезпечний стандарт біля штрафного майданчика Аланії, Лазович накинув м'яч над стінкою у бік лівого кута воріт, а голкіпер Михайло Кержаков застиг в іншому кутку, сподіваючись на стінку - 1:0.

Аланія постаралася швидко відповісти – на 24-й хвилині Коллінс пройшов Олександра Луковича на правому краю штрафного майданчика та виконав небезпечний простріл на Нізамутдінова. На 37-й хвилині у штрафному майданчику Аланії виникла метушня, після того як Олександр Кержаков двічі пробив із вигідних позицій, але голкіпер та захисники впоралися з ударами.

А на 42-й хвилині Аланія отримала м'яч у роздягальню - Мігель Данні блискуче відправив у прорив Володимира Бистрова, на якого необачно вийшов з воріт Кержаков-молодший. Перед відчиненими воротами опинилися одразу два зенітівці, але Олександр Кержаков швидше за Данію розібрався в ситуації, замкнувши простріл Бистрова – 2:0.

Другий тайм розпочався дуже активно. На 47-й хвилині Ельдар Нізамутдінов міг скоротити різницю у рахунку. Ніколас Ломбертс в останній момент вибив м'яч за межі поля. А на 51-й хвилині Зеніт довів рахунок до великого.

Аслан Машуков грубо помилився, розгорнувши атаку не в потрібну сторону. Мігель Данні віддав точний пас на Олександра Кержакова, котрий у ближньому бою переграв молодшого брата – 3:0.

Другий тайм пройшов з великою кількістю боротьби та жорстких стиків, але майже без небезпечних ударів. Лише на 81-й хвилині Олексій Іонов, який вийшов на заміну, тонко підрізав м'яч з правого краю штрафного майданчика на голову Мігелю Данні, який пробив повз ціль.

А на останніх хвилинах матчу владикавказці ледь не розмочили рахунок - Коллінс з 11 метрів бив у дотик без опору центром - Жевнов не втратив концентрацію. Матч закінчився з рахунком 3:0.

Після цього матчу Зеніт очолює таблицю з 60 очками, а Аланія на 14-му місці – 24 очки.